W związku z decyzją o przedłużeniu przez Radę Ministrów RP obowiązujących obostrzeń do dnia co najmniej 18 kwietnia 2021 roku, Gdański Ośrodek Sportu informuje o przeniesieniu zaplanowanej na 10 i 11 kwietnia 2021 imprezy biegowej #RUNGDN na inny termin.


Pierwsza edycja imprezy biegowej #RUNGDN spotkała się ze świetnym odbiorem ze strony uczestników. Było bezpiecznie i odpowiedzialnie. U biegaczy było widać radość z udziału w zawodach, doceniono także formułę zmagań oraz atrakcyjną trasę. Dlatego druga edycja również odbędzie się wokół obiektu, który nierozłącznie kojarzy się z wielkimi, sportowymi emocjami – ERGO ARENY!

260 uczestników stanęło na starcie zawodów, które odbyły się w ostatni weekend lutego wokół Stadionu Gdańsk. Także i teraz biegacze będą mieli do wybory dystans 5 lub 10 kilometrów, tym razem jednak pętle, o długość to około 1,6 km, będą krótsze, ale będzie ich więcej. To daje 3 okrążenia do pokonania w przypadku krótszego dystansu, oraz 6 pętli w przypadku dłuższej trasy (która nie posiada atestu PZLA, została zmierzona urządzeniem GPS).

Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji tej imprezy, ze względów bezpieczeństwa nie spotkamy się jednocześnie na starcie. Każdy uczestnik będzie mógł rozpocząć swój bieg w godzinach 10:00-15:00, w dniach 10-11.04.2021, a limit uczestników biorących jednocześnie udział w imprezie będzie wynosił 250 osób. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest osobiste stawiennictwo po odbiór numeru startowego w Biurze Zawodów, które zlokalizowane będzie przy ERGO ARENIE, przy ul. Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk//Sopot.

Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

  • 20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 100 szt.,
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 60 szt.

Imprezy #RUNGDN stanowią świetną formę przetarcia przed tegorocznym Gdańsk Maratonem 5.5, zaplanowanym na 16-18 kwietnia 2021. Poniżej zamieszczamy jeszcze zestaw praktycznych informacji, dotyczących kwestii organizacyjnych i bezpieczeństwa, obowiązujących podczas imprezy #RUNGDN przy ERGO ARENIE.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »