Tegoroczna odsłona programu Aktywuj się w Gdańsku co prawda trwa już od kilku miesięcy, ale do tygodniowego planu zajęć dochodzą powoli kolejne pozycje. Od środy, 8 maja do swoich kalendarzy dodatkową aktywność będą mogli sobie dopisać seniorzy, ponieważ zajęcia z gimnastyki dla osób w wieku 50+ aż do grudnia odbywać się będą także w drugiej lokalizacji – w salce fitness Pływalni na Chełmie.

Od początku roku Gimnastyka dla seniorów odbywała się w Hali Sportów Walki na obiektach miejskich przy ulicy Traugutta 29. Od 8 maja będzie można też uczęszczać na spotkania w salce fitness Pływalni na Chełmie przy ulicy Tytusa Chałubińskiego 13. Godzinne ćwiczenia rozpoczynać się będą o godzinie 11, a odbywać się będą aż do połowy grudnia tego roku. Obejmują trening zdrowotny z elementami pilatesu, jogi, tai chi, aerobiku, szkoły zdrowych pleców, gimnastyki ogólnorozwojowej i relaksacji. W zajęciach znajdują się ćwiczenia lecznicze i przeciwbólowe. Zadaniem zajęć ma być redukcja bólu poprzez wzmacnianie mięśni wokół kręgosłupa i wszystkich stawów.

Gimnastyka dla seniorów w tej lokalizacji miała już miejsce w przeszłości, więc zapraszamy zarówno tych, którzy czekali na powrót zajęć na Chełm jak i pozostałych seniorów, chcących popracować nad swoją sprawnością, siłą i wytrzymałością. Zajęcia dostosowane są do możliwości uczestników, a prowadzi je, podobnie jak spotkania piątkowe przy ulicy Traugutta, znana i lubiana Justyna Senger. Zapraszamy!

 

Gimnastyka dla seniora

Środa, godzina 11:00, Pływalnia Chełm, ul. Chałubińskiego 13, salka fitness (od 8 maja 2024)

Piątek, godzina 11:30, Hala Sportów Walki, ul. Traugutta 29

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »