Już po raz piąty Gdańsk opanują gorące rytmy Zumba® Fitness. 19 sierpnia na plaży przy molo w Brzeźnie, muzyka miksowana na żywo, wokaliści i tancerki porwą wszystkich do wspólnej zabawy. W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników coś wyjątkowego – show znanego na całym świecie francuskiego artysty DJ Mam’sa! 

Już po raz piąty Gdańsk opanują gorące rytmy Zumba® Fitness. Poczuj magiczny klimat tego wydarzenia i dołącz do tańczących na piasku amatorów ruchu! W tym roku przygotowaliśmy dla was coś wyjątkowego! Show znanego na całym świecie francuskiego artysty DJ Mam’sa. Jego przeboje znają wszyscy miłośnicy Zumba® Fitness, a tego lata mamy niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w jego światowej klasy występie. Muzyka miksowana na żywo, wokaliści i tancerki porwą wszystkich do wspólnej zabawy. Na imprezie wystąpią też instruktorzy Zumba Fitness z Trójmiasta i całej Polski!

Imprezę poprowadzi Irek Bieleninik.

Z ZUMBA® FITNESS PO ZDROWIE – V Gdański Maraton na Plaży
19 sierpnia godz. 12:00-15:00
Plaża koło Molo w Brzeźnie
Wstęp wolny!

Organizatorzy imprezy: Fundacja Sport Support, Z-Dance Ania Cegłowska
Partnerzy imprezy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Program “Lider Animator”, Coca-Cola, Gdański Ośrodek Sportu

Morad Mameri, znany na całym świecie pod pseudonimem DJ Mam’s, jest DJem i kompozytorem francuskim o algierskich korzeniach. Mieszka i tworzy w swoim rodzinnym mieście – Marsylii. Dj Mam’s jest założycielem powstałego w 2009 roku kolektywu „123 Marseille”, zrzeszającego młodych muzyków, promującego południową różnorodność tradycji muzycznych. Ich piosenki są śpiewane po francusku, hiszpańsku, angielsku, arabsku, a także w dialektach Północnej Afryki i językach kreolskich Martyniki i Guadalupy. Pierwszy singiel „Hella Decale”, uwielbiany przez publiczność, natychmiast zyskał popularność na świecie i zostaje odkryty przez Beto Pereza, twórcę programu Zumba® Fitness. W 2010 piosenka „Zumba He Zumba Ha” podbiła amerykańską scenę na Konwencji Zumba® Fitness w Orlando, a w 2012 jej remix staje się we Francji hitem wakacji. Kolejne piosenki „Fiesta Buena” , „Mi Corazon”, „Chiki” podbiły serca nie tylko miłośników Zumby, ale też wszystkich zwolenników letnich gorących rytmów. W Teamie Dj Mam’sa wystąpią znakomici francuscy wokaliści: Tony Gomez i Mc Jabbar oraz tancerki: Ania Cegłowska, Misia Mrozińska i Monika Tran Van.

Dodatkowe informacje: tel. 697-338-209, mail: ania@z-dance.pl
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1842350456044945/

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »