Informacje o wydarzeniach czy może felietony o aktywnych gdańszczanach? Jakie informacje co miesiąc chciałbyś przeczytać w Heroldzie Gdańskim? Chcesz go znaleźć w poczekalni u lekarza czy otrzymać na swoim osiedlu? Podziel się swoimi przemyśleniami o miejskim miesięczniku. Wypełnij anonimową ankietę – zajmie Ci to do 10 minut. Na Wasze opinie Urząd Miejski czeka do końca marca.

Co miesiąc, na łamach Herolda Gdańskiego Urząd Miejski informuje mieszkańców o tym, co dzieje się w Gdańsku. Prezentuje ciekawe inicjatywy, ofertę miejskich jednostek, przedstawia przegląd wydarzeń kulturalnych. Magazyn posiada sieć dystrybucji oraz jest dostępny w wersji on-line.

Twórcom miesięcznika bardzo zależy na tym, by  magazyn spełniał Wasze oczekiwania. Dlatego chcieliby się dowiedzieć, co sądzicie o Heroldzie – jego wyglądzie, poruszanych tematach i sposobie dystrybucji. Wasze odpowiedzi pomogą dostosować go do Waszych oczekiwań.

Wypełnij ankietę – zajmie ci to kilka minut!

Ankieta dostępna jest na stronie Herolda.

Oprócz wyników tej ankiety, inspiracji do zmian w Heroldzie Gdańskim chcielibyśmy poszukać podczas spotkania z Wami, prowadzonego metodą design thinking, czyli twórczego rozwiązywania problemów. Osoby wypełniające ankietę znajdą na jej końcu możliwość zgłoszenia się do zespołu pracującego tą metodą.

W spotkaniu tym weźmie udział kilkanaście losowo wybranych osób. Spotkanie będzie bezpłatne i odbędzie się w drugiej połowie kwietnia 2018 r. O szczegółach zostaną poinformowane zainteresowane osoby.

Olimpia Schneider
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy
fot. mat. prasowe

‘ ‘

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »