Na to co dobre podobno warto czekać. Pierwotny termin pierwszej w tym roku imprezy biegowej #RUNGDN, wskutek ministerialnych obostrzeń, został co prawda przeniesiony ze stycznia na ostatni weekend lutego, ale w zamian udało się zmienić lokalizację na niezwykle atrakcyjną. Premierowe zawody odbędą się bowiem na Stadionie Gdańsk!

Cykl zawodów #RUNGDN chcieliśmy rozpocząć od czegoś wyjątkowego i to się udało. Zeszłoroczna edycja biegów na piątkę na tym obiekcie udała się znakomicie, a uczestnikom lokalizacja przypadła do gustu. Nie ulega wątpliwości, że bliskość jednego z najpiękniejszych stadionów piłkarskich w Europie pomoże osiągać świetne wyniki.

Oprócz niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, reszta założeń imprezy #RUNGDN pozostaje bez zmian. Bieg odbędzie się w dniach 27-28.02.2021 na dystansie 5 km lub 10 km, na pętli o długości 2,5 km (trasa nie posiada atestu PZLA. Została zmierzona urządzeniem GPS) . Uczestnik będzie mógł wybrać ten najlepiej dopasowany do swoich możliwości. Przed biegiem otrzyma numer startowy a wyniki zostaną udokumentowane poprzez system pomiaru czasu. Po ukończeniu trasy każdy zawodnik, otrzyma od organizatora okolicznościowy medal oraz gadżet.

Podczas tego biegu, ze względów bezpieczeństwa nie spotkamy się w zorganizowanej grupie. Każdy uczestnik będzie mógł rozpocząć swój bieg w godzinach 10:00-15:00, w dniach 27-28.02.2021, a limit uczestników biorących jednocześnie udział w imprezie będzie wynosił 250 osób. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest osobiste stawiennictwo po odbiór numeru startowego w Biurze Zawodów, które zlokalizowane będzie na wysokości sekretariatu Stadionu Gdańsk.

Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

  • 20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – saszetkę New Balance do biegania. Limit ilościowy gadżetów 48 szt.,
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 100 szt.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »