Zawody RUNDGN sezonu 2024 zadebiutowały na Wyspie Sobieszewskiej. Ponad trzy setki fanów popularnego cyklu organizowanego przez Gdański Ośrodek Sportu rywalizowało i dobrze bawiło się na malowniczej trasie z dala od miejskiego zgiełku. Kolejna runda, w której ponownie postawimy na ściganie się w ciekawej przyrodniczo lokalizacji, ale już w mieście, odbędzie się 6 kwietnia na Jasieniu.

#RUNGDN Jasień

Termin: 6 kwietnia 2024, godzina 11:00

Zapisy

Debiut atrakcyjnej i popularnej lokalizacji

Impreza na Jasieniu to zarazem wykorzystanie znanych i lubianych przez gdańszczan ścieżek biegowych wokół zbiornika retencyjnego i okalających go lasów, jak i wprowadzenie tej lokalizacji jako nowości w cyklu #RUNGDN.

Imprezy towarzyszące oraz klasyfikacja cyklu

Wszystkie tegoroczne imprezy cyklu #RUNGDN składać się będą z biegu na dystansie 5 kilometrów, zawodów nordic walking oraz biegów dziecięcych i młodzieżowych. Podobnie jak w roku poprzednim, biegacze powalczą nie tylko o nagrody za miejsce na podium poszczególnych biegów, ale zbierać będą także punkty do klasyfikacji ogólnej całego cyklu. Aby zostać sklasyfikowany w całym cyklu, należy wystąpić w minimum 3 z 4 imprez. W przypadku udziału we wszystkich 4 imprezach do klasyfikacji brane będą 3 najlepsze wyniki. Szczególny dotyczące cyklu #RUNGDN zamieszczone są w regulaminie każdej z imprez.

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat medialny: trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza, Radio Eska


#RUNGDN Oliwa

Termin: 25 maja 2024, godzina 11:00

ZAPISY


#RUNGDN Hevelianum

Termin: 26 października 2024, godzina 11:00

ZAPISY


Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat medialny: trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza, Radio Eska

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »