Długie, ciepłe, letnie dni powoli się kończą. A wraz z nimi komfort przeprowadzania na otwartym powietrzu części zajęć, wchodzących w ramy programu Aktywuj się w Gdańsku. W najbliższych dniach i tygodniach zmienią się terminy oraz miejsca odbywania się niektórych spotkań. Korekty te opisujemy poniżej.

Zaczynamy od zajęć, które wygasają wraz z końcem bieżącego miesiąca. 27 września odbędą się ostatnie Warsztaty wrotkarskie, a 30 września – ostatni Trening petanque.

Część spotkań wraca „spod chmurki” do internetu, w ramach facebookowej grupy Aktywuj się w Gdańsku online. Zachęcamy do dołączenia do społeczności, która skupia już ponad 5 tysięcy osób!

https://www.facebook.com/groups/aktywujsiewgdansku

Od najbliższego poniedziałku właśnie tam zainteresowani znajdą link do zajęć Zumba Gold. Wideo będzie aktywne od poniedziałku , od godziny 17:00, aż do wtorku o tej samej porze. Identycznie sytuacja wygląda z zajęciami Zumby: wideo będzie dostępne przez 24 godziny, od czwartku od 17:00 aż do piątku. Ostatnie spotkanie w plenerze odbędzie się w czwartek, 17 września. Kolejne będą dostępne tylko w wersji online.

Także na facebookowej grupie Aktywuj się publikować będziemy godzinne zajęcia Jogi na zdrowie. Nowe nagrania będziemy zamieszczać w każdy wtorek o godzinie 18:00 i będą dostępne przez tydzień, aż do momentu pojawienia się nowego wideo.

Zajęcia Jogi na zdrowie oraz Zumby i Zumby Gold, ze względu na duże zainteresowanie, ograniczoną pojemność Miejskiej Hali Sportowej oraz brak możliwości zachowywania bezpiecznej odległości między uczestnikami, odbywać się będą tylko w formie online.

Raz na dwa tygodnie, w każdą środę o godzinie 12:00, na grupie Aktywuj się w Gdańsku emitować będziemy nowe odcinki Gimnastyki dla seniora. Ponadto spotkania z Łukaszem Marszałkowskim, przy bezpiecznej liczbie uczestników oraz z zachowaniem dystansu społecznego, odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 8:00 w Hali Judo przy ulicy Traugutta 29. Zmiany te obowiązywać będą od 22 września.

Niewielkie korekty wprowadzone zostaną także w Treningach Aktywizujących i Nordic Walking. Grupa średniozaawansowana na Jasieniu będzie spotykać się w czwartki o godzinie 9:30 (godzinę później niż dotychczas) , a na Suchaninie w poniedziałki o 8:30 (zamiast o 10:00, jak do tej pory). Treningi grup podstawowych pozostają bez zmian.

Zajęcia Fitness dla kobiet od 21 września rozpoczynać się będą o godzinę wcześniej, czyli o godzinie 18:00.

Pozostałe, niewymienione powyżej spotkania pozostają bez zmian.

Plan wszystkich cyklicznych spotkań i imprez sportowych organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu, wraz z ich opisami i terminami, można sprawdzić w Kalendarzu Imprez GOS <TUTAJ>.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »