Kto uważa, że zna Gdańsk, a nie miał okazji oglądać go z poziomu Motławy, nie wie, co traci! Z kolei tych, którzy Wyspę Spichrzów, Sołdka, Żurawia i inne atrakcje Długiego Nabrzeża mieli okazję oglądać z perspektywy kajaka czy roweru wodnego, na kolejną tego typu wycieczkę nie trzeba dwa razy namawiać. A ponieważ zbliża się ten czas, kiedy ciepło promieni słonecznych i orzeźwienie płynące od wody stanowią kombinację idealną, warto zapoznać się z ofertą przystani Żabi Kruk.

Przystań Wodna na Żabim Kruku otwarta jest codziennie, a w godzinach od 9 do 17 można wypożyczać sprzęt. Z oferty Przystani można korzystać na dwa sposoby.

Oferta komercyjna skierowana jest do tych, którzy chcą w pełni skoncentrować się na zwiedzaniu Gdańska od strony wody i zależy im przede wszystkim na aktywnej eksploracji szlaków wodnych Motławy, lub po prostu szukają aktywnej rozrywki w wakacyjne dni.

Cennik:

  • 25 zł za godzinę
  • 40 zł za 2 godziny
  • 55 zł za 3 godziny

Do dyspozycji są kajaki jednoosobowe, dwuosobowe, rowerki wodne, deski yogakajak i łodzie wiosłowe.

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU WODNEGO PRZYSTANI „ŻABI KRUK”

W ramach akcji ekoKajak sprzęt można wypożyczyć za darmo, pod warunkiem zobowiązania się do zebrania śmieci i nieczystości na szlaku wodnym Motławy oraz w jego otoczeniu. Od kilku tygodni w akcji można brać udział codziennie. Ilość dostępnego sprzętu jest ograniczona, ale jest go naprawdę sporo. Z końcem maja z inicjatywy ekoKajak zostaną jednak wyłączone weekendy i dni świąteczne.

REGULAMIN AKCJI EKOKAJAK (.pdf 34 kB)

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »