Od 26 do 28 kwietnia w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61 odbędą się X Debiuty oraz XII Mistrzostwa Polski w Fitness Sportowym. Wstęp na imprezę jest darmowy.

Impreza rozpoczyna się w piątek od X edycji Debiutów, podczas których wystartują osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na scenie i po raz pierwszy biorą udział w zawodach.  Zawodnicy występują w kategoriach wiekowych solo, a także w duetach, trio, oraz grupach. Dodatkową Kategorią jest Fitness Performance, czyli kategoria z dozwolonym jednym elementem akrobatycznym i odbywa się na parkiecie bez mat gimnastycznych. Kategoria Fitness Performance nastawiona jest na więcej elementów tanecznych.

W sobotę i niedzielę 27 i 28 kwietnia odbędą się XII Mistrzostwa Polski Fitness Sportowego, a na scenie zaprezentują się zarówno tegoroczni Debiutanci jak i osoby, które wystąpią po raz kolejny bądź postarają się obronić swój mistrzowski tytuł z ubiegłych lat. Kategorie wiekowe dzielone są ponadto na poziom zaawansowania: Fitness Dance, Fitness Show, Fitness Acrobatic oraz Fitness Performance.  Każdego dnia oprócz występów solo będziemy podziwiać także kategorie Duetów, Trio, Grup (4-10 osób) i Formacji (+11 os).

Organizatorem imprezy jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego oraz Polską Federacją Fitness Sportowego. Głównym Partnerem wydarzenia jest Miasto Gdańsk.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »