Dotychczas zajęcia „Aktywuj się w ratownictwie” odbywały się wyłącznie na pływalniach zarządzanych przez Gdański Ośrodek Sportu. Po raz pierwszy, postanowiliśmy dać szansę młodzieży i dorosłym, aby poczuć się jak prawdziwi ratownicy na gdańskich kąpieliskach.

W ramach „Aktywuj się w ratownictwie – edycja lato” będziemy doskonalić umiejętności ratownicze na wodach otwartych. Pokażemy na czym polega praca ratownika w praktyce, poprawimy umiejętności pływackie i kondycję fizyczną. Nie zabraknie także elementów pierwszej pomocy. Akcja przeznaczona jest dla osób od 17 roku życia, bez górnej granicy wieku. Wymagane są jednak podstawowe umiejętności pływackie.

Dla młodszych uczestników (od 8 do 16 roku życia) organizujemy Letnią Szkołę Ratownictwa.

Zajęcia będą się odbywać w każdą sobotę wakacji letnich, w godzinach 10:30 – 11:30 oraz 11:30 – 12:30, na kąpielisku Molo Gdańsk Brzeźno.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego obowiązują zapisy, które odbywają się za pomocą formularza dostępnego poniżej. Konieczne jest też zapoznanie się z regulaminem oraz akceptacja jego postanowień. Każdy uczestnik na pierwsze zajęcia musi przynieść wypełnione oświadczenie dostępne do pobrania na dole strony.

ZAPISY: formularz zgłoszeniowy

Pliki do pobrania:
REGULAMIN
OŚWIADCZENIE

Osoby, które zakwalifikowały się na zajęcia, zostaną poinformowane drogą mailową, gdzie wskazana zostanie godzina oraz dokładne miejsce zajęć. W przypadku braku miejsc, chętni będą zapisywani na listę rezerwową.

Kontakt: info@aktywujsiewratownictwie.pl

#CzasNaGdańsk

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »