Koordynator akcji ekoKajak

W tym roku akcja ekoKajak wchodzi na nowy poziom zaawansowania! Stanie się elementem badawczej części współfinansowanego ze środków programu INTERREG Południowy Bałtyk projektu Circular Ocean-bound Plastic.

W związku z tym poszukujemy osoby, która podejmie się koordynowania akcji zbierania odpadów z wody w trakcie kajakowych spływów na Motławie w Śródmieściu Gdańska.

Jaki zakres zadań przewidujemy dla koordynatora?

  • spotkanie z uczestnikami, sprawdzenie listy obecności;
  • krótkie wprowadzenie, opowiedzenie o założeniach projektu;
  • popłynięcie z uczestnikami na ok. dwugodzinny spływ po okolicznym akwenie, pozbieranie śmieci na trasie za pomocą chwytaków i podbieraków;
  • po powrocie do przystani wypełnienie raportu ze spływu, którego wzór przygotuje i dostarczy GOS.

ekoKajak odbywać się będzie w każdy wtorek, czwartek i niedzielę, praca zajmuje
ok. 4 godzin. Uczestnicy umawiani będą na 16:00, będą mogli (ale nie musieli) pomóc koordynatorowi w raportowaniu i segregacji zebranych śmieci.

Wynagrodzenie koordynatora będzie finansowane z projektu Circular Ocean-bound Plastic nr STHB.02.03-IP-01-0006-23 w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk. Stawka brutto to 50 zł/godz. w oparciu o umowę zlecenie. W przypadku złych warunków atmosferycznych spływ może zostać odwołany lub przeniesiony na inny dzień.

Nie ma potrzeby dostępności we wszystkich terminach, przewiduje się zaangażowanie większej liczby koordynatorów. Pierwszy ekoKajak odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca. Zakończenie akcji zaplanowane jest na niedzielę, 29 września.

Zgłoszenia na koordynatora prosimy przesyłać na adres mailowy julia.chodorowska@sportgdansk.pl lub joanna.kaminska@sportgdansk.pl.
Więcej informacji można znaleźć pod numerem telefonu 517-806-565.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »