61. Bieg Westerplatte wprowadzi uczestników w siódmą dekadę historii tych zawodów. Partner techniczny imprezy, firma AdRunaLine przygotowała na tę okazję specjalne koszulki biegowe, które pozwolą wyróżnić się nie tylko na trasie 61. Biegu Westerplatte, ale także podczas innych zmagań biegowych czy treningów.

Koszulka startowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału poliestrowego z zastosowaniem technologii coolmax oraz opatrzona trwałymi nadrukami wykonanymi metodą sublimacji. Szybko odprowadza wilgoć, pozwala skórze oddychać i zachować suchość, nawet podczas ekstremalnego wysiłku. Dostępna jest w kroju damskim oraz męskim. Koszulkę można nabyć w cenie 69 PLN. Na stronie AdRunaLine można zaopatrzyć się także, po okazyjnych cenach, w odzież dedykowaną poprzedniej, jubileuszowej edycji imprezy.

Motyw przewodni grafiki, widniejącej na koszulkach 61. Biegu Westerplatte nawiązuje do historii Polski i wydarzeń września 1939 roku oraz symboliki samego Westerplatte.

Twórcy AdRunaLine inspirowali się hormonem adrenaliny, który pozwala bić rekordy życiowe. Stworzyli markę odzieżową dedykowaną pasjonatom biegania, fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z hasłem PERSONAL BEST! FIGHT, FRIGHT i FLIGHT wyznaczają trzy linie odzieży lifestyle. Całość dopełnia kolekcja techniczna, dopracowana z dbałością o każdy szczegół, jakość i komfort użytkowników.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »