18 września 2022 o godzinie 10:10 blisko cztery tysiące uczestników wyruszy na trasę jubileuszowego, 60. Biegu Westerplatte. Z myślą o tych, którzy oprócz medalu odbieranego po pokonaniu dystansu 10 kilometrów, chcą mieć praktyczną pamiątkę z tego wyjątkowego wydarzenia, partner techniczny imprezy, firma AdRunaLine zaprojektowała specjalne koszulki techniczne. Odzież w wersji dla kobiet i mężczyzn można zamówić na stronie producenta.

Koszulka startowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału poliestrowego z zastosowaniem technologii coolmax oraz opatrzona trwałymi nadrukami wykonanymi metodą sublimacji. Szybko odprowadza wilgoć, pozwala skórze oddychać i zachować suchość, nawet podczas ekstremalnego wysiłku. Dostępna jest w kroju damskim oraz męskim. Koszulkę można nabyć w cenie 69 PLN.

 

 

Twórcy AdRunaLine inspirowali się hormonem adrenaliny, który pozwala bić rekordy życiowe. Stworzyli markę odzieżową dedykowaną pasjonatom biegania, fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z hasłem PERSONAL BEST! FIGHT, FRIGHT i FLIGHT wyznaczają trzy linie odzieży lifestyle. Całość dopełnia kolekcja techniczna, dopracowana z dbałością o każdy szczegół, jakość i komfort użytkowników.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »