Ostatnia, finałowa runda Pomorskiej Ligi Ratownictwa Wodnego odbyła się 5 grudnia 2021 roku w Aquaparku Reda i wystartowało w niej ponad 80 zawodników z 8 klubów. Najlepsi ratownicy walczyli o podium IV rundy, ale przede wszystkim o punkty w całej klasyfikacji generalnej – zawodnicy z podium klasyfikacji generalnej, poza pucharami i medalami otrzymali nagrody finansowe, wręczane przez Prezesa Pomorskiej Federacji WOPR, Pana Piotra Dąbrowskiego oraz pozostałych członków zarządu.

Zawodnicy zmierzyli się w czterech konkurencjach, tym razem były to:
• 100/200m super ratownik
• 50m ratowanie manekina
• 100/200m z przeszkodami
• 4x50m z przeszkodami (sztafeta)

Tradycyjnie punkty do klasyfikacji generalnej zdobywane były w następujących kategoriach wiekowych:
• Młodzik (12-13 lat),
• Junior młodszy (14-15 lat),
• Junior (16-18 lat),
• Open (powyżej 18 lat)

WYNIKI:

Zobacz wyniki I rundy w Gdańsku »
Zobacz wyniki II rundy w Miastku »
Zobacz wyniki III rundy w Kościerzynie »
Zobacz wyniki IV rundy w Redzie »

Klasyfikacja generalna dziewcząt 12-13 lat (Młodzik) :
1. SZYBALSKA Anna – Kaszubskie WOPR – 255 punktów
2. TARNOWSKA Anna – Kaszubskie WOPR – 251 punktów
3. LELLEK Wiktoria – Kaszubskie WOPR – 226 punktów

Klasyfikacja generalna dziewcząt 14-15 lat (Junior Młodszy) :
1. SCHUTZ Maria – Kaszubskie WOPR – 266 punktów
2. KAWAŁKO Aleksandra – Słupskie WOPR – 252 punkty
3. FREDA Daria – Kaszubskie WOPR – 248 punktów

Klasyfikacja generalna dziewcząt 15-18 lat (Junior) :
1. MOROZ Agata – Słupskie WOPR – 261 punktów
2. MIELCAREK Małgorzata – PiR Ustronie Morskie – 258 punktów
3. ZAŁUCKA Amelia – Gdańskie Ratownictwo Wodne – 244 punkty

Klasyfikacja generalna zawodniczek pełnoletnich (Open):
1. MAJEWSKA Magdalena – Kaszubskie WOPR – 179 punktów
2. SKUDLIK Magdalena – WOPR Ruda Śląska – 106 punktów
3. FASZCZEWSKA Karolina – CKS Szczecin – 90 punktów

Klasyfikacja generalna chłopców 12-13 lat (Młodzik):
1. ZABOROWSKI Maciej – Kaszubskie WOPR – 256 punktów
2. CIBA Mateusz – PiR Ustronie Morskie – 247 punktów
3. TOMCZYK Adrian – Gdańskie Ratownictwo Wodne – 232 punkty

Klasyfikacja generalna chłopców 14-15 lat (Junior Młodszy):
1. BRANDT Kacper – Kaszubskie WOPR – 268 punktów
2. ROCZNIAK Jakub – Słupskie WOPR – 246 punktów
3. WOLNIEWICZ Karol – PiR Ustronie Morskie – 226 punktów

Klasyfikacja generalna chłopców 15-18 lat (Junior):
1. ŁABIK Marcin – Słupskie WOPR – 261 punktów
2. OKRÓJ Maksymilian – Kaszubskie WOPR – 255 punktów
3. BOJARSKI Kamil – WOPR-OS w Ostrołęce – 255 punktów

Klasyfikacja generalna zawodników pełnoletnich (Open):
1. NAKIELSKI Hubert – WOPR-OS – 268 punktów
2. ADAMOWSKI Mateusz – WOPR-OS – 262 punkty
3. DETTLAFF Maciej – Wejherowo – 113 punktów

Ostateczna klasyfikacja open kobiet »

Ostateczna klasyfikacja open mężczyzn »

Więcej danych statystycznych można znaleźć na stronie livetiming.pl, a także na profilu facebook Pomorskiej Federacji WOPR.

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »