Rodzinne Wycieczki, zarówno piesze jak i rowerowe, realizowane są w ramach bezpłatnego programu Aktywuj się w gdańsku. Tym razem kilkadziesiąt osób, w przedziale wieku od najmłodszych pociech aż po seniorów, wybrało się zwiedzać Trójmiejski Park Krajobrazowy.

 

– Na trasie przemierzaliśmy najpiękniejsze rejony górnego tarasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Esy floresy pośród licznych wzniesień i dolin doprowadziły nas do skraju Moreny Gdańskiej i Wysoczyzny Chwaszczyńskiej – liczącej 180 m n.p.m. Góry Studenckiej. Rozpościera się z niej przepiękny widok na początek Pojezierza Kaszubskiego. Na zakończenie naszej malowniczej trasy, wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowym medalem – relacjonuje organizator Wycieczek, Krzysztof Kochanowicz.

Kolejne wycieczki odbędą się już w nowym roku szkolnym, prawdopodobnie we wrześniu, o czym powiadomimy w osobnym komunikacie. Czy warto? Wszelkie wątpliwości rozwiewają zdjęcia z ostatniej imprezy i uśmiechy na twarzach uczestników. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »