Tego jeszcze nie było! Trzecia w tym roku edycja imprez z cyklu #RUNGDN odbędzie się na gdańskim torze motocrossowym przy ulicy Borkowskiej! Przygotujcie się na wiele zbiegów i podbiegów, a trasa o profilu mocno interwałowym będzie przebiegać w warunkach, których nie powstydziłby się niejeden ekstremalny bieg przeszkodowy!

Nie każdy mieszkaniec Trójmiasta i okolic miał szansę odwiedzić tor motocrossowy na obrzeżach Gdańska, a już na pewno nie miał okazji tam biegać, bo taka praktycznie się nie zdarza. Wyjątkiem będzie weekend 8-9 maja, kiedy obiekt sportowy, na którym na co dzień ścigają się motocykle crossowe, stanie się areną trzeciej w tym roku edycji zawodów #RUNGDN.

Co czeka uczestników biegu? Na pewno nie lada wyzwanie! Profil toru jest bardzo zróżnicowany, ze sporą sumą przewyższeń, zbiegów i podbiegów. Nawierzchnia, w zależności od warunków atmosferycznych, może być sucha i piaszczysta bądź grząska. Na pewno będzie wymagająca, nawet dla tych, którzy wybiorą krótszy dystans 5 kilometrów. Kto lubi urozmaicenie podczas biegania, z pewnością świetnie odnajdzie się na torze motocrossowym. Jedno okrążenie to około 2,5 kilometra, więc uczestnicy będą mieli do wyboru dwie lub cztery pętle do pokonania.

Uczestników imprezy obowiązuje rygor sanitarny i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19. Podczas procesu rejestracji zawodnicy proszeni są o wybór godziny, podczas której zamierzają wyruszyć na trasę. Startujemy co 90 minut w grupach liczących do 45 osób.

Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

  • 20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 100 szt.,
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 60 szt.

Impreza #RUNGDN na torze motocrossowym w Borkowie stanowi świetną formę przetarcia przed tegorocznym Gdańsk Maratonem 5.5, zaplanowanym na 21-23 maja 2021. Warto sprawdzić startową formę podczas tych wyjątkowych zawodów!!

Informacje: https://rungdn.pl

Organizator: Gdański Ośrodek  Sportu
Patronat: trojmiasto.pl, Radio Gdańsk

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »