Wraz ze zbliżającym się latem, rosnącymi temperaturami oraz większym apetytem na aktywne spędzenia wolnego czasu w plenerze rozpędu nabiera cykl Rodzinnych Wycieczek, zarówno tych pieszych jak i rowerowych, wchodzących w cykl darmowych zajęć programu Aktywuj się w Gdańsku. Podczas „długiego weekendu majowego” odbyły się dwie takie wyprawy!

30 kwietnia blisko 50-osobowa grupa wybrała się na rowerową wycieczkę po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Oprócz świetnie spędzonego czasu uczestnicy cieszyli się także z medali za ukończenie wyprawy, więc radości, szczególnie wśród najmłodszych członków aktywnych rodzin, było co nie miara. Poniżej relacja foto oraz wideo z tego wydarzenia.

 

 

7 maja z kolei dwukrotnie większa, bo licząca ponad 100 osób grupa wybrała się na pieszą wycieczkę na Wyspę Sobieszewską, z Rezerwatem Przyrody Mewia Łacha jako przystankiem docelowym. Większa „ekipa” to także więcej radości i pozytywnej energii, co widać zarówno na relacji foto, jak i wideo z wydarzenia.

 

 

Przed wakacjami odbędzie się jeszcze jedna Rodzinna Wycieczka Rowerowa. Grupa ponownie wybierze się na wyprawę na Wyspę Sobieszewską, żeby poznać również inne, niż Mewia Łacha, zakątki tego urokliwego miejsca. O dokładnym terminie tego wydarzenia poinformujemy w osobnym komunikacie.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »