Cztery turnieje, które zostaną rozegrane tego lata na plaży po prawej stronie Molo w Brzeźnie, to nie lada gratka dla miłośników siatkówki plażowej z Gdańska i nie tylko. Inauguracyjne zawody odbędą się już w najbliższą niedzielę, a udział w zmaganiach jest bezpłatny!

W poprzednim sezonie turnieje „plażówki” w gdańskim Brzeźnie zgromadziły w sumie kilkudziesięciu uczestników. W tym roku osobno rywalizować będą zarówno Panie jak i Panowie, a zmagania w turniejach otwartych dla wszystkich będą się toczyć równolegle na pięciu boiskach. W zależności od ilości zawodniczek i zawodników, sędziowie dobiorą odpowiedni system rozgrywek, który zapewni każdej parze optymalną ilość szans na zaprezentowanie swoich umiejętności. Podczas zeszłorocznej edycji turniejów najczęściej był to system „brazylijski”, czyli tryb drugiej szansy w przypadku porażki.

Na najlepsze pary w turniejach kobiet i mężczyzn czekają nagrody pieniężne, a Organizator zastrzega sobie prawo do zapewnienia dodatkowych nagród.

I miejsce – 500 zł na drużynę
II miejsce – 300 zł na drużynę
III miejsce – 200 zł na drużynę

W lipcu i sierpniu odbędą się w sumie cztery odsłony imprezy, z których każda będzie liczona oddzielnie, jako odrębna całość. Nie jest to cykl zawodów, podczas której uczestnicy gromadzą punkty do klasyfikacji generalnej. Po prostu spotykamy się, rywalizujemy ze sobą i aktywnie spędzamy wolny czas. Zapisy zbieramy bezpośrednio przed turniejem, w dniu zawodów od godziny 9:00 do 9:30. Wszystkie imprezy zaplanowane są na niedzielę.

Terminy turniejów:

  • 04.07.2021 r.
  • 18.07.2021 r.
  • 01.08.2021 r.
  • 15.08.2021 r.

Turnieje zostaną rozegrane zgodnie z przepisami PZPS Plażowej

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »