Wakacje nieubłaganie zbliżają się do końca. Wszyscy, którzy ostatnie dni przed powrotem do szkolnej ławki chcą spędzić aktywnie, a mają nie więcej niż 16 lat, mogą wziąć udział w turnieju tenisa, który odbędzie się w Sport Parku na gdańskim Przymorzu. Zawody odbędą się w piątek, 30 sierpnia o godzinie 10, a udział w nich jest bezpłatny!

Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch kategoriach wiekowych: do 13 lat (rocznik 2006) i młodsi oraz do lat 16 (rocznik 2003). Uczestnicy będą mieli do dyspozycji trzy odkryte korty. O systemie gry organizatorzy zadecydują, gdy będą znali już dokładną liczbę uczestników. Turniej w każdej z kategorii wiekowej musi zgromadzić co najmniej 4 uczestników, żeby się odbył. Chłopcy i dziewczynki grają razem.

– Wszystko zależy od liczby zawodników. Jeśli na zawody zgłosi się dużo osób, zagramy systemem pucharowym, w którym przegrany odpada. W przeciwnym razie rywalizacja toczyć się będzie w grupach. Od liczby uczestników zależy także, czy zagramy do dwóch wygranych setów, czy w innym trybie – zaznacza organizator turnieju, Jarosław Dejnarowicz.

Na najlepszych uczestników imprezy czekają atrakcyjne nagrody, dyplomy i medale. Do turnieju można zapisać się telefonicznie pod numerem 509 024 105 lub mailowo, pod adresem biuro@sportpark.com.pl , oprócz imienia i nazwiska zawodnika zaznaczając także kategorię wiekową, w której wystąpi. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do środy, 28 sierpnia włącznie. Udział w turnieju jest bezpłatny!

Turniej Tenisowy

Data: piątek, 30 sierpnia 2019
Godzina: 10:00
Kategorie wiekowe: do lat 13 (rocznik 2006 i młodsze) i 16 lat (rocznik 2003 i młodsze)
Miejsce: Sport Park Przymorze, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 13
Organizator: Sport Park Przymorze
Partner: Gdański Ośrodek Sportu

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »