Na tę chwilę czekało wiele osób, które swój kalendarz tygodniowej aktywności układa w oparciu o darmowe zajęcia programu Aktywuj się w Gdańsku. Już w lutym ruszają pierwsze cotygodniowe spotkania podczas Waszych ulubionych treningów, a w kolejnych tygodniach będziemy ogłaszać początek kolejnych zajęć. Zatem kalendarze w dłoń – startujemy już w najbliższy wtorek, 13 lutego 2024 roku!

Najwięcej pytań, oczekiwań i emocji towarzyszy od lat zajęciom Zumby oraz Zumby Gold, prowadzonych przez niezrównaną Anię Cegłowską. W tym roku, aż do grudnia, z instruktorką będziemy spotykać się we wtorki o godzinie 20.30 w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61. Zajęcia trwać będą godzinę, a ich termin oraz lokalizacja – jak co roku – zmienią się prawdopodobnie w okresie letnim.

W tym samym obiekcie, czyli w MHS przy ul. Kołobrzeskiej 61 odbywać się będą też zajęcia Jogi. Trwające półtorej godziny spotkania zaplanowane zostały na czwartki o godzinie 19:30, a gdy zrobi się cieplej, prawdopodobnie również przeniosą się w plener.

W piątki o godzinie 11:30 przez godzinę trwać będzie Gimnastyka dla seniorów. Podobnie jak w poprzednim roku spotkania odbywać się będą w Hali Sportów Walki przy ul. Traugutta 29.

Seniorom, ale i osobom młodszym polecić też można nowe w programie zajęcia Zdrowy kręgosłup, techniki relaksacyjne, oddychanie. Odbywać się będą w każdą środę o godzinie 20:00 i potrwają 60 minut. Miejscem spotkań będzie Sala fitness (dawna siłownia) w siedzibie Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Traugutta 29.

Oczywiście to nie wszystko, co do zaproponowania będzie miał program Aktywuj się w Gdańsku w 2024 roku, a inaugurację pozostałych zajęć ogłaszać będziemy niebawem, w osobnych komunikatach. Wśród pozycji, które nie zabraknie w tegorocznej edycji programu są Zajęcia OCR, czyli treningi wszechstronnie przygotowujące do biegów przeszkodowych, zajęcia W aktywnym ciele zdrowy duch, oraz treningi biegowe, zajęcia nordic walking, oraz  Aktywuj się w ratownictwie na lato.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »