Wystartowali! Biegacze z całej Polski i nie tylko, od dziś aż do końca miesiąca mają czas, żeby wziąć udział w 58. Biegu Westerplatte i w ten sposób uczcić pamięć bohaterów września 1939 roku. Ponieważ biegi w wersji wirtualnej to wciąż nowość dla sporej części biegaczy w naszym kraju, wyjaśniamy najważniejsze kwestie, związane z udziałem w najstarszym ulicznym biegu na dystansie 10 kilometrów w Polsce.

REJESTRACJA I PRZESŁANIE WYNIKU

Okres od 1 do 30 września to czas, w którym można zarówno zarejestrować się do imprezy jak i przebiec dystans 10 kilometrów.

Po prawidłowym ukończeniu procedury rejestracyjnej i dokonaniu opłaty startowej w wysokości 30 PLN Uczestnik otrzymuje mailowe potwierdzenie rejestracji oraz numer startowy do osobistego wydrukowania.

Następnie w podanym terminie należy zarejestrować swój bieg dowolnym urządzeniem do mierzenia dystansu i czasu. Istotne, żeby urządzenie bądź aplikacja miała funkcję udostępnienia bądź zdjęcia/zrzutu ekranu, dzięki czemu będzie można zweryfikować pokonaną trasę i czas, w którym zostało to dokonane.

Dokładna procedura wprowadzania wyniku oraz inne przydatne informacje znajdują się w Informatorze 58. Biegu Westerplatte.

TRASA

Jeśli chodzi o pokonanie odcinka o długości 10 kilometrów, można wybrać jedną z trzech opcji.

  • pokonać dowolną, 10-kilometrową trasę, według uznania, bez ograniczeń jeśli chodzi o lokalizację
  • przebiec 10 kilometrów na bieżni stacjonarnej
  • wybrać wymierzony odcinek po Westerplatte i jego okolicach, zaproponowany przez Organizatora, Gdański Ośrodek Sportu

PAKIET FINISHERA

Każdy zawodnik, który w terminie od 1 do 30 września prześle organizatorowi potwierdzenie udziału w biegu, a jego wynik pojawi się na liście rezultatów biegu wirtualnego, otrzyma pocztą pakiet finishera. W jego skład wchodzą:

– Pamiątkowy medal 58. Biegu Westerplatte

– Dedykowana chusta wielofunkcyjna, tzw. „komin”

– Kosmetyki od Partnera biegu – firmy Oceanic

– damski lub męski żel pod prysznic

– mydło antybakteryjne

Dodatkowo można zamówić specjalną, dedykowaną biegowi koszulkę techniczną naszego partnera – Adrunaline. Koszulki można zamówić pod poniższymi linkami:

Wszystko jasne? Więc w drogę – do zobaczenia na wirtualnej trasie 58. Biegu Westerplatte!

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Partner techniczny: AdRunaLine Sports
Partnerzy: AA, Olivia Star Top
Patronat medialny: Radio Gdańsk, gdansk.pl, trójmiasto.pl
Partner społeczny: Fundacja Hospicyjna

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »