Wydarzenia tak dużej rangi, jak międzynarodowe zawody LOTTO Challenge Gdańsk to olbrzymie wyzwanie organizacyjne. To również doskonała promocja dla miasta gospodarza, które podejmuje się ugościć triathlonową elitę. O tym, jak duże to ma znaczenie, świadczy chociażby nagroda, jaką zdobyła ubiegłoroczna edycja. Debiutujące zawody zostały wybrane przez samych zawodników imprezą roku (Race of the Year) spośród wszystkich wydarzeń cyklu Challenge.

Doskonałe wrażenia, jakie wynoszą zawodnicy i pozytywne opinie „idą” w świat. Również media, które informują o wydarzeniu, przyczyniają się do wzrostu popularności zawodów i wzbudzają zainteresowanie potencjalnych uczestników.

W okresie do 24 maja do 23 czerwca br. na temat gdańskich zawodów pojawiło się ponad 300 publikacji w najważniejszych mediach, które dotarły do blisko 34,5 mln osób! Tak więc o LOTTO Challenge Gdańsk dowiedział się niemal każdy Polak.

Znamy już termin przyszłorocznych zawodów. Odbędą się one w dniach 17-18 czerwca 2023. Liczymy, że do Gdańska zawita jeszcze większa ilość zawodników, zarówno z Polski jak i zza granicy!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »