Przez cały 2023 rok tysiące gdańszczanek i gdańszczan skorzystały z oferty darmowych zajęć organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w ramach programu Aktywuj się w Gdańsku. Wraz ze zbliżającym się okresem świąteczno-noworocznym ulubione, co tygodniowe spotkania ze sportową aktywnością zakończą się. Oto harmonogram ostatnich treningów w tym roku.

W niedzielę, 26 listopada miała miejsca ostatnia z cyklu Rodzinnych wycieczek pieszych i rowerowych, za którymi stoi niezrównany Krzysztof Kochanowicz z Grupy Rekreacyjnej 3miasto.

W środę, 29 listopada seniorzy po raz ostatni spotkali się na wspólnej gimnastyce w salce fitness Pływalni na Chełmie, a na piątek 1 grudnia przypada ostatni trening w Hali Judo, mieszczącej się w kompleksie Traugutta 29. Z kolei w niedzielę opublikowany zostanie ostatni odcinek gimnastyki dla seniorów na facebookowej grupie Aktywuj się w Gdańsku. Warto do niej dołączyć, bo skupione tam społeczeństwo to już ponad 8 tysięcy osób!

Tuż przed świętami dojdzie do ostatnich zajęć nordic walking. 14 grudnia odbędzie się ostatnie czwartkowe spotkanie na Rudnikach. Na Strzyża Krzysztof Walczak zaprasza po raz ostatni we wtorek, 19 grudnia, oraz w czwartek, 21 grudnia.

Do drugiej połowy grudnia potrwają zajęcia zumby i jogi. Taneczne spotkania z Anią Cegłowską w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61 potrwają do wtorku 19 grudnia, a ostatni odcinek zumby online wyemitowany zostanie 30 grudnia.

Także w MHS przy ul. Kołobrzeskiej 61 odbywają się zajęcia jogi, a ostatnie w tym roku zaplanowane są na krótko przed Świętami Bożego Narodzenia, czyli w czwartek, 21 grudnia. Joga online dosłownie i w przenośni zakończy program Aktywuj się w Gdańsku w 2023 roku, ponieważ zostanie wyemitowana w Sylwestra – 31 grudnia.

Również do ostatniego tygodnia roku trwać będą zajęcia z trenerem Cezarym Dobrzeleckim: Train and Run oraz Train my family. Ostatnie w tym roku treningi biegowe przypadają na czwartek, 28 grudnia, a aktywne rodziny spotkają się po raz ostatni 30 grudnia.

Po nowym roku miłośnicy spotkań w ramach programu Gdańskiego Ośrodka Sportu będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ formalności dotyczące organizacji zajęć Aktywuj się w Gdańsku trwają zazwyczaj do kilku tygodni. Warto więc odpowiednio wykorzystać przerwę świąteczno-noworoczną na wypoczynek, żeby z nową pasją i energią przystąpić do treningów w nowym, 2024 roku.

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »