Dbaj o zdrowie – amatorskie turnieje siatkówki plażowej. Pod tym szyldem na plaży tuż obok Molo w Brzeźnie rywalizować będą tego lata miłośnicy tej dyscypliny sportu. Podobnie jak w poprzednich latach, rozegrane zostaną cztery imprezy, po dwie przypadające na każdy z wakacyjnych miesięcy. Nie zabraknie też oczywiście wielu sportowych emocji oraz atrakcyjnych nagród!

Regulamin turniejów Dbaj o zdrowie

Terminarz turniejów siatkówki plażowej Dbaj o zdrowie

  • 14 lipca 2024 (niedziela)
  • 21 lipca 2024 (niedziela)
  • 11 sierpnia 2024 (niedziela)
  • 18 sierpnia 2024 (niedziela)

W tym roku ponownie rywalizować będą zarówno duety Pań jak i Panów, a zmagania będą się toczyć równolegle na kilku boiskach. W zależności od ilości zgłoszonych zawodniczek i zawodników, sędziowie dobiorą odpowiedni system rozgrywek, który będzie optymalny zarówno dla uczestników, jak i organizatorów. Podczas zeszłorocznej edycji turniejów najczęściej był to system „brazylijski”, czyli tryb drugiej szansy w przypadku porażki.

Na najlepsze pary w turniejach kobiet i mężczyzn czekają nagrody pieniężne, a Organizator zastrzega sobie prawo do zapewnienia dodatkowych nagród.

  • I miejsce – 500 zł na drużynę
  • II miejsce – 300 zł na drużynę
  • III miejsce – 200 zł na drużynę

W lipcu i sierpniu odbędą się w sumie cztery odsłony imprezy, z których każda będzie liczona oddzielnie, jako odrębna całość. Nie jest to cykl zawodów, podczas której uczestnicy gromadzą punkty do klasyfikacji generalnej. Po prostu spotykamy się, rywalizujemy ze sobą i aktywnie spędzamy niedzielę. Zapisy zbieramy bezpośrednio przed turniejem, w dniu zawodów od godziny 9:00 do 9:30.

Turnieje zostaną rozegrane zgodnie z przepisami PZPS Plażowej.

Organizatorzy: Gdański Ośrodek Sportu, Speedwayevents.pl

 

 

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »