Po mistrzostwach Europy czas na Puchar Świata! Najlepsi zawodnicy w short tracku znów będą rywalizować w Gdańsku. To będzie kolejna wielka impreza w tej dyscyplinie w Gdańsku! Od 16 do 18 lutego w hali Olivia światowa czołówka powalczy w ostatnich w tym sezonie zawodach Pucharu Świata. Wśród nich będą reprezentanci Polski, którzy przed własną publicznością kolejny chcą powalczyć o najwyższe lokaty. W mistrzostwach Europy wywalczyli dwa medale!

Organizatorzy przygotowali bilety w atrakcyjnych cenach oraz wysokie rabaty dla kibiców, którzy przez trzy dni będą kibicować najlepszym zawodnikom z short tracku w zawodach Pucharu Świata!

Bilety

Bilety już od 20 zl *
Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się i studentom do 24 roku życia oraz emerytom i rencistom po okazaniu uprawnień.
Do ukończenia 7 roku życia dzieci wchodzą za darmo z opiekunem – bez biletu i bez wskazania miejsca. Opiekun zobowiązany jest do zakupu biletu.
Osoby niepełnosprawne – płaca za bilet z uwzględnieniem zniżek, a opiekun wchodzi za darmo

Cena na trybunę A i B standardowa to 40 zł. Bilety dostępne na stronie Kup Bilet oraz w Hali Olivia. W dniu Gali będzie możliwość zakupu przed wejściem

* Ulgowy na trybunę A

Rabaty

– Przy zakupie biletu na sobotę i niedziele – Piątek GRATIS

– Przy zakupie większej ilości biletów – atrakcyjne RABATY

  • Dwa bilety – 5%
  • Trzy bilety – 10%
  • Cztery bilety – 15%
  • Pięć biletów 20%

fot. Piotr Wittman/www.gdansk.pl

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »