Wielu z Was obiecuje sobie zwiększoną aktywność fizyczną, a początek roku stanowi zazwyczaj kumulację tego typu postanowień. Tym razem w ich dotrzymaniu pomocną dłoń wyciąga Gdański Ośrodek Sportu i system wyzwań w nowej aplikacji Sport Gdańsk. Ściągnij ją i podejmij rzuconą przez nas, wirtualną, rękawicę!

System Wyzwań ma być dodatkowym bodźcem motywacyjnym dla użytkowników aplikacji Sport Gdańsk. Cele postawione przed Wami mają różne stopnie trudności, więc każdy może wybrać sobie taki, który jest w zasięgu jego aktualnej dyspozycji fizycznej. Z czasem i proporcjonalnie do notowanego postępu formy, poprzeczkę można podnosić sobie coraz wyżej i stawiać coraz ambitniejsze cele. Dla wszystkich, którzy podejmą i ukończą wyzwanie, bez względu na poziom wytrenowania, mamy przygotowane upominki. Wierzymy, że będą one stanowiły dodatkową motywację do ukończenia zadania.

Jak to działa?

Pobierz i zainstaluj aplikację Sport Gdańsk.

Następnie wybierz zakładkę Wyzwania. W styczniu zaproponowaliśmy Wam sześć zadań, a każde z nich ma 3 stopnie trudności. Aktywności, które można podjąć w tym miesiącu, to:

  • bieganie
  • jazda na rowerze
  • spacer z kijkami (nordic walking) lub bez

“Challenge”, określone w kilometrach, dotyczą jednorazowo podjętej aktywności bądź dystansu przebytego przez cały miesiąc. Rozpiętość zadań do wykonania waha się więc od 3 kilometrów pokonanych podczas spaceru, aż po 100 kilometrów, przejechanych na rowerze w przeciągu całego stycznia. Każdy znajdzie tu więc wyzwanie skrojone na miarę swojej aktualnej formy!

Dowód wykonania zadania, w postaci zdjęcia/zrzutu z aplikacji lub urządzenia monitorującego aktywność fizyczną wystarczy przesłać do nas bezpośrednio za pomocą aplikacji. Tam znajdziecie też więcej informacji o Wyzwaniach.

Zainstaluj aplikację Sport Gdańsk, bądź aktywny i sprawdzaj nowe Wyzwania!

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »