Góra Gradowa to nie tylko jeden z najatrakcyjniejszych punktów widokowych w Gdańsku, ale i świetna lokalizacja do biegowych treningów oraz, jak pokazał poprzedni rok, do organizowania zawodów biegowych. W sobotę 22 października właśnie w Centrum Hevelianum zamkniemy tegoroczny cykl imprez #RUNGDN.

#RUNGDN Hevelianum

  • Sobota, 22 października 2022, start: godzina 11:00
  • Zapisy do czwartku, 20 października, godzina 15:00
  • LINK DO ZAPISÓW
  • REGULAMIN IMPREZY
  • Dystans: 5 km, limit uczestników: 250 osób

Jest wiele powodów, dla których warto wybrać się na #RUNGDN w Centrum Hevelianum. Pierwszym argumentem jest ciekawa trasa, doceniona przez zeszłorocznych uczestników. Ścieżki przecinające Górę Gradową prowadzą raz w górę, raz w dół, jest więc bardzo ciekawie, a biegacze nie mogą narzekać na nudę. Poza tym samo miejsce ma swój niepowtarzalny klimat: Krzyż Milenijny, wiekowe fortyfikacje oraz zapierający dech w piersiach widok na Stocznię oraz Stare Miasto pozostają na długo w pamięci i stanowią kolejny powód, dla którego warto wziąć udział w biegu. Poza tym to ostatnia edycja imprezy z cyklu #RUNGDN w 2022 roku, można więc jeszcze raz spotkać się ze znajomymi i przyjaciółmi oraz zmierzyć się z nimi na biegowym szlaku na zakończenie sezonu.

Uczestnicy będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometra. Na mecie na biegaczy czeka pamiątkowy medal. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS. Jak zwykle w tegorocznych edycjach biegów #RUNGDN startujący będą mieli do wyboru jedną z dwóch opcji pakietów startowych.

Więcej informacji na www.rungdn.pl

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »