Letnie, upalne dni nie sprzyjają aktywności na powietrzu. My, w Gdańskim Ośrodku Sportu uważamy, że każdy czas jest dobry na to, żeby pobiegać. Wiemy też, że leśne ścieżki mogą sprawić, że będzie po prostu przyjemniej pokonać kilka kilometrów. Dlatego też kolejna odsłona imprezy #RUNGDN odbędzie się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

Zapisy do #RUNGDN w lesie

Regulamin #RUNGDN w lesie (.pdf KB)

Podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch imprez, także i ta będzie miała swoją specyfikę, a leśne ścieżki nie tylko obudzą prawdziwą przyjemność z biegania, ale i zweryfikują, kto w ostatnich tygodniach należycie przykładał się do treningów. Ruszamy na trasę razem, a kto pierwszy przekroczy linię mety, jest po prostu najlepszy. Walka, współzawodnictwo i obecność innych biegaczy na trasie to z pewnością to, na co czeka wiele osób.

Start i Meta usytuowane będą na polanie w Dolinie Czystej Wody. Podczas imprezy po raz kolejny obowiązywał będzie limit 250 startujących, obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń. Apelujemy również do uczestników o rozwagę oraz zachowanie bezpiecznego dystansu. Trasa nie ma atestu PZLA, została wymierzona urządzeniami GPS, a dystans 5 kilometrów może mieć pewien margines błędu. Zawodnicy będą mieli do pokonania jedną pętlę trasy po leśnych ścieżkach.

Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

  • 29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 6 szt.
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 6 szt.
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN koszulka New Balance Limit ilościowy gadżetów 150 szt.

Informacje o kolejnych imprezach cyklu: https://rungdn.pl

Organizator: Gdański Ośrodek  Sportu
Patronattrojmiasto.plRadio Gdańsk, Nadleśnictwo Gdańsk

aplikacja

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Translate »